templates/standard_2col.php - 817

O Firmie

Powstanie spółki SOL&ART sp. z o.o. z początkiem 2011 roku było efektem udanej współpracy dwóch, wcześniej przez lata samodzielnie działających w Krakowie firm deweloperskich – SOL Invest i ART Development. Pierwsza z nich rozpoczęła swą aktywność w budownictwie już z początkiem lat 90 – tych, natomiast druga dekadę później.

Łączny dorobek SOL Invest i ART Development to prawie 50 000 m. kw. oddanych lokali mieszkalnych i usługowych co przekłada się na niemal 500 zadowolonych rodzin, zamieszkujących nasze inwestycje. (zobacz nasze realizacje)

Obydwie spółki rozpoczęły współpracę w połowie 2008 roku, realizując wspólnie inwestycję „Polana Borkowska” przy ulicy Zdunów w Krakowie i kontynuowały ją przy powstawaniu budynku wielorodzinnego na krakowskim Ruczaju, przy ulicy Zachodniej 21.

Udana, sprawdzona w praktyce współpraca, zaowocowała decyzją o połączeniu sił i wspólnym wykorzystaniu bogatego doświadczenia, umiejętności i profesjonalizmu. Tak też powstała wspólna spółka pod nazwą SOL&ART sp. z o.o.

Od 2011 roku SOL&ART zakończyła budowę dwóch budynków wielorodzinnych przy ul. Koszykarskiej w Krakowie (251 mieszkań)obiektu przy ul. Bronisława Geremka (55 mieszkań) oraz trzech budynków w ramach pierwszego etapu inwestycji pod nazwą Osiedle SOLARIS.